Sizin İçin Hazırladığımız Benzersiz Fikirler

Melekli Çerçeve

PAYLAŞ

Duvarınızı süsleyecek çok hoş bir aynalı çerçeve. 

 

 

Lazer kesimli ahşaplarla süsleme

PAYLAŞ

Kutularınızı çiçek bahçesine çevirin. Evinize bahar şenliği getirin.  Aşağıda yazacağım ahşap boyama malzemelerini ve hobi malzemelerini hazırlayın ve eğlenmeye, eğlenirken öğrenmeye hazır olun. 

 

Sehpa

PAYLAŞ

Hepimizin evinde, eski, modası geçmiş mobilyalar vardır. Sakın onları atmayın. Size onları nasıl değerlendireceğinizi söyleyeceğiz. Hobi malzemelerinizi hazırlayın ve eskiyen sehpaların nasıl renkli ve yepyeni olduğunu görün. İster seçtiğiniz desenler ile balkonunuza, isterseniz de çocuk odanızı renklendireceğiniz tarzınızı yansıttığınız sehpalar...

 

Altın varaklı tepsi

PAYLAŞ

Altın renginde şık bir tepsi yapmaya ne dersiniz? Gündelik tepsilerin çok dışında, şık bir tepsi. Hobi malzemlerinizi hazırlayın ve nasıl yaptığıma dikkat edin. Sonuca sizde inanamayacaksınız.

 

magnet panosu

PAYLAŞ

 

 

 

 

Balerin Ayna

PAYLAŞ

 

 

 

 

Yılbaşına Özel Süslü Şişeler

PAYLAŞ

Yeni yıl geliyor. Öncelikle yeni yılınız size, ailenize ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, huzur getirmesini temenni ediyorum. Evinizde kolaylıkla yapabileceğiniz, boş şişleri ile bir süsleme yapacağız. Kutlamalar evinizin her köşesinde hissedilmeli. Hobi malzemelerinizi hazırlayın ve yapmaya başlayın.

 

        


Karton Kağıtlardan Gül Yapımı

PAYLAŞ


İnternetten sizin için bulduğum bu proje ile kağıt parçalarından güller yapmaya ne dersiniz? Renkli el işi kağıtları, karton kağıtları gibi bir çok çeşit kağıt ile kendinize rengarenk güller yapabilirsiniz. Hepinizin evinde renkli kağıt parçaları bulunur elbet. Hadi durmayın hobinizi sanata çevirin!
Kendi el emeğiniz ile yaptığınız bu güller ile sevdiklerinizle yiyeceğiniz bir akşam yemeğinde yemek masanıza yeni bir renk katabilirsiniz ya da evinizin dekoruna gülleriniz ile yeni tasarım katın. Evinizi güllerle donatın.. 


Teneke Çay Kutu

PAYLAŞ

Bitmiş çay kutularınız veya herhangi teneke kutularınız varsa eviniz de sakın atmayın. Şimdi onları baştan yaratıcaz. Mutfağınızda ki farklı herkes görsün.MENÜ
Üye Girişi Üye Ol
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT