"Hobini Sanata Dönüştür."

HESABIM

Ön Bilgilendirme Formu

ÖN BİLGİLENDİRME SÖZLEŞME ONAYI
 

SATICI:
Ünvanı:KUANTUM YAPI KİMYASALLARI SANATSAL ÜRÜNLERİ İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:Uğur Mahallesi 849 Sok. Gürcan Han Blok No: 4/C Konak / İzmir
Telefon: 0232 425 85 94
 
Müşteri Hizmetleri: www.hobisanat.com/yardim

 
 
WWW.hobisanat.COM - ÖN BİLGİLENDİRME FORMU
 
1.         Sözleşme konusu mal veya hizmetin adı, adeti, KDV dahil satış fiyatı, ödeme şekli ve kısaca temel nitelikleri 
 

 Ödeme Şekli : 
 

 
·      Yukarıdaki bölümde bankanıza iletilecek sipariş toplamının kaç taksitle ödeneceği bilgisi bulunmaktadır.
·      Bankanız kampanyalar düzenleyerek sizin seçtiğiniz taksit adedinin daha üstünde bir taksit adedi uygulayabilir, taksit öteleme gibi hizmetler sunulabilir. Bu tür kampanyalar bankanızın inisiyatifindedir ve Şirketimizin bilgisi dâhilinde olması durumunda sayfalarımızda kampanyalar hakkında bilgi verilmektedir.
·      Kredi kartınızın hesap kesim tarihinden itibaren sipariş toplamı taksit adedine bölünerek kredi kartı özetinize bankanız tarafından yansıtılacaktır. Banka taksit tutarlarını küsurat farklarını dikkate alarak aylara eşit olarak dağıtmayabilir. Detaylı ödeme planınızın oluşturulması bankanız inisiyatifindedir.
 

1.3 ÜRÜNÜN ÖZELLİKLERİ:
Adet Ürün Adı Satış Bedeli
(KDV dahil toplam)
Temin Süresi
       

 
2.         Paketleme, kargo ve teslim masrafları ALICI tarafından karşılanmaktadır. Kargo ücreti 6.90 TL olup, kargo fiyatı sipariş toplam tutarına eklenmektedir. Ürün bedeline dahil değildir. Teslimat, anlaşmalı kargo şirketi aracılığı ile, ALICI'nın yukarıda belirtilen adresinde elden teslim edilecektir. Teslim anında ALICI'nın adresinde bulunmaması durumunda dahi Firmamız edimini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. Bu nedenle, Alıcı'nın ürünü geç teslim almasından kaynaklanan her türlü zarar ile ürünün kargo şirketinde beklemiş olması ve/veya kargonun Şirketimize geri iade edilmesinden dolayı da oluşan giderler de ALICI'ya aittir.
3.         Ürün sözleşme tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde teslim edilecektir. Ürününün teslim edilmesi anına kadar tüm sorumluluk Şirketimize aittir.
 


4. "Tüketicinin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı teslim aldığı veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 14 (ondört) gün içerisinde malı veya hizmeti reddederek sözleşmeden cayma hakkının var olduğunu ve cayma bildiriminin satıcı veya sağlayıcıya ulaşması tarihinden itibaren malı geri almayı taahhüt ederiz.". Şirketimiz yukarıda belirtilen yükümlülüklerini yerine getirmemesi hâlinde, cayma hakkı süresi 3 (Üç) aydır14 günlük süre ile 3 aylık süre, malın teslimine ilişkin sözleşmelerde, tüketicinin malı teslim aldığı günden itibaren, diğer sözleşmelerde ise sözleşmenin akdedildiği günden itibaren işlemeye başlar. İş bu, "Ön Bilgilendirme Formunda" ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelikte belirtilen yükümlülüklerin, üç aylık süre içerisinde yerine getirilmesi hâlinde, 14  günlük cayma hakkı süresi, söz konusu yükümlülüklerin yerine getirildiği günden itibaren işlemeye başlar. Cayma hakkının kullanıldığına dair irade beyanının bu süre içinde yazılı olarak veya bir sürekli veri taşıyıcısıyla bildirilmesi yeterlidir.Taksitli satışlarda ise cayma hakkı yasal düzenlemeler doğrultusunda 7 (yedi) gün içerisinde kullanılmalıdır.

  
5.         Sipariş vermek için kullandığınız internet sitesinin kullanılması nedeniyle, ücret tarifesi ile ilgili olarak tüketicilere ilave bir maliyet yüklenmemektedir.
 
6.         İş bu "Bilgilendirme Formunda" belirtilen fiyat dâhil tüm taahhütlerin geçerlik süresi 30 (Otuz) gündür.
 
7.         Sürekli veya dönemsel olarak ifa edilen ürün olarak, satışa arz ettiğimiz ürünümüz yoktur.
 
8.         Belirsiz süreli veya süresi bir yıldan fazla olarak satışa arz ettiğimiz ürünlerle ilgili olarak herhangi bir satış şeklimiz bulunmamaktadır.
 
9.         Tüketicilerin şikâyet ve itirazları: Başvurularınızı, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dâhilinde (2013 yılı için Büyükşehir statüsünde bulunan illerde faaliyet gösteren Tüketici Sorunları Hakem Heyetlerinin yetkili olmalarına ilişkin parasal sınır 3.110,58 TLve Büyükşehir statüsünde bulunmayan illerde faaliyet gösteren Tüketici Sorunları Hakem Heyetlerinin yetkili olmalarına ilişkin parasal sınır ise 1.191,52 TL'dir. Bahsedilen bedelin altındaki tutarlar için İlçe Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Başkanlıklarına başvurulması gerekmektedir.) mal veya hizmeti satın aldığınız veya ikametgâhınızın bulunduğu yerdeki Tüketici Sorunları Hakem Heyetine veya Tüketici Mahkemesine yapabilirsiniz.
 
10.      Ödemenin kredi kartı vb. ile harcama belgesi düzenlenmeksizin yapıldığı durumlarda, kartın bir başkası tarafından hukuka aykırı şekilde kullanılması hâlinde; 23/2/2006 tarihli 5464 sayılı Banka Kartları ve Kredi Kartları Kanunu ve 10/3/2007 tarihli ve 26458 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre işlem yapılır.
 
11.      ALICI’nın temerrüde düşmesinin hukuki sonuçları hususunda, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun "Taksitle Satış" başlıklı 17. maddesi hükümleri uygulanır.
 

  SATICI:
 
Ünvanı:KUANTUM YAPI KİMYASALLARI SANATSAL ÜRÜNLERİ İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.  
Adres:Uğur Mahallesi 849 Sok. Gürcan Han Blok No: 4/C Konak / İzmir  
Telefon: 0232 425 85 94  
   
   
   
  ALICI:
 
  Adı/soyadı/Ünvanı: 
Adresi: 
Telefon: 
     

 

MENÜ
Üye Girişi Üye Ol
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT